19 czerwca, 2018

19 czerwca 2018

Informacja o wynikach konkursu „Tydzień dla Niepodległej”

Komisja Konkursowa powołana do oceny prac nadesłanych na konkurs „Tydzień dla Niepodległej”, po zapoznaniu się z treścią nadesłanych prac zwraca się do Lubuskiego Kuratora Oświaty o przyznanie nagród następującym uczestnikom konkursu: – I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp. Autorzy: Agnieszka Żelazna, Anna Milas, Renata Matuszek-Jaroszewicz; – II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Szarych Szeregów
w Międzyrzeczu. Autorzy: Beata Bełz i Anna Kulig;
19 czerwca 2018

Konkurs „Na pawlaczu. Historie rodzinne. Na stulecie Niepodległości” – podsumowanie.

Szanowni Państwo Konkurs „Na pawlaczu. Historie rodzinne. Na stulecie Niepodległości” organizowany był przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie Delegatura Gorzów Wlkp. oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. przy współpracy z Archiwum Państwowym w Gorzowie Wlkp., Akademią im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., Wojewódzką i Miejską Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp., Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wlkp., Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp.