Kwiecień 25, 2018

25 kwietnia 2018

V Konkurs dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU – wyniki finału

wom gorzow
Szanowni Państwo 24 kwietnia br. w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp. odbył się finał V Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU. Do zawodów III stopnia przystąpiło 38 uczniów, z których 14 uzyskało tytuł laureata, a 22 tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom. Informacje o dacie uroczystego podsumowania Konkursu zostaną podane w późniejszym terminie. Wyniki konkursu w załączeniu. Załączniki Wyniki finału Data: 2018-04-25,
25 kwietnia 2018

Awans Zawodowy 2018

men2
  Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013  r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. z 2013 r. poz. 393) określa sposób odbywania stażu, rodzaj dokumentacji załączanej do wniosku nauczyciela o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego, zakres wymagań do uzyskania poszczególnych stopni awansu zawodowego, tryb działania komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych, wzory zaświadczeń o uzyskaniu akceptacji lub zdaniu egzaminu oraz wzory aktów nadania stopni awansu zawodowego.     W związku z powyższym dokumentacja załączona do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego musi uwzględniać:   1.