28 marca, 2018

28 marca 2018

Finał XLI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Finał XLI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej W dniu 23 marca 2018 r. Lubuski Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa uczestniczyła w inauguracji uroczystości finału XLI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to olimpiada szkolna z zakresu elektryki i elektroniki, organizowana dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Pięciu reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych oraz uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Gorzowie Wlkp. zostali finalistami i laureatami XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
28 marca 2018

Ogólnopolski konkurs dla szkół „Szkoła Niepodległej”

W imieniu Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zapraszamy szkoły z terenu województw lubuskiego do udziału w ogólnopolskim konkursie dla szkół „Szkoła Niepodległej”. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować szkołę na dedykowanej platformie oraz wykonać wymaganą liczbę zadań, angażując w nie uczniów, nauczycieli oraz lokalną społeczność. Zgłoszenia dokonuje dyrektor szkoły przez wysłanie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.szkolaniepodleglej.zhr.pl lub przez link z serwisu www.niepodlegla.zhr.pl