23 marca, 2018

23 marca 2018

Ogólnopolski projekt „Podaj dobro dalej”

Szanowni Państwo Fundacja im. Heleny Kmieć oraz opiekunowie szkolnego wolontariatu, działającego w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie, są organizatorami I edycji ogólnopolskiego projektu „Podaj dobro dalej”, którego tematem jest „ I Ty jesteś stworzony do rzeczy wielkich – czyli w jaki sposób wiarą i talentami możesz pomóc drugiemu człowiekowi, na przykładzie śp. Heleny Kmieć” Załączniki karta zgłoszenia Data: 2018-03-23, rozmiar: 300 KB Regulamin konkursu Data: 2018-03-23,
23 marca 2018

Konkurs „Tu powstała Polska – Tu wygrała Polska””

Rozpoczęła się IV edycja ogólnopolskiego konkursu dla dzieci z klas V – VII szkół podstawowych. Tegorocznym hasłem konkursu jest „Tu Powstała Polska – Tu wygrała Polska.100 – lecie Powstania Wielkopolskiego”. Organizatorami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie. Patronat nad konkursem objął Wielkopolski Kurator Oświaty. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim z podkreśleniem jego lokalnego kontekstu promocja Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego wśród najmłodszych, poprzez aktywne zaangażowanie dzieci i nauczycieli do poszukiwania dodatkowej wiedzy na temat źródeł własnej tożsamości narodowej.