15 marca, 2018

15 marca 2018

Zgłoszenie udziału członka komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w 2018 r. Szanowni Państwo, Lubuski Kurator Oświaty zaprasza osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (Dz. U. z 2018 r. poz. 450) do pracy w komisji konkursowej, która dokona oceny ofert złożonych na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci  i młodzieży szkolnej w 2018 r.
15 marca 2018

Otwarty konkurs ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej 2018 Szanowni Państwo! Lubuski Kurator Oświaty ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubuskiego w 2018 roku. Załączniki ogłoszenie o konkursie-skan Data: 2018-03-15, rozmiar: 1 MB
15 marca 2018

V edycja konkursu „Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!”

widzisz reaguj
Rusza V edycja konkursu dla uczniów szkół województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!”. Celem konkursu jest edukacja zdrowotna oraz profilaktyka uzależnienia od alkoholu mieszkańców województwa lubuskiego, w szczególności ludzi młodych, poprzez promocję zdrowego stylu życia oraz wzmacnianie abstynenckich postaw i zachowań wśród dzieci i młodzież Konkurs kierowany jest do uczniów szkół województwa lubuskiego i jest kontynuacją działań edukacyjnych podejmowanych przez samorząd województwa w tym zakresie od 2014 roku. Będzie to już V jego edycja.
15 marca 2018

Konkurs literacki „Popisz się talentem”.

W imieniu wydawnictwa Nowa Era zapraszamy do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Popisz się talentem”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest zachęcenie uczniów do rozwijania pasji literackich, stworzenie im możliwości artystycznej ekspresji i realizacja prawa dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę. Załączniki Popisz się talentem 2018 - regulamin Data: 2018-03-15, rozmiar: 440 KB