Luty 12, 2018

12 lutego 2018

ore
Szanowni Państwo, Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) jako publiczna placówka doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzona przez Ministra Edukacji Narodowej, zaprasza nauczycieli z każdego powiatu do udziału w szkoleniach z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego. Szkolenia odbędą się w ramach projektu „Przygotowanie trenerów do realizacji szkoleń z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego” i skierowane są do nauczycieli kształcenia zawodowego oraz kształcenia ogólnego posiadających kwalifikacje doradcy zawodowego, nauczycieli kształcenia zawodowego posiadających kursy lub szkolenia z obszaru doradztwa zawodowego, osób zatrudnionych w publicznych placówkach doskonalenia nauczycieli posiadających kwalifikacje doradcy zawodowego.
12 lutego 2018

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki – Oddział Lubuski

6 lutego 2018 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty spotkała się w siedzibie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. z przedstawicielami Lubuskiego Oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Założycielami Stowarzyszenia w województwie lubuskim są nauczyciele matematyki z gorzowskich szkół. Prezesem Stowarzyszenia została Pani Dorota Czarnecka – nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp. Działalność Stowarzyszenia ukierunkowana jest na jest na popularyzowanie matematyki, wiedzy o jej nauczaniu i uczeniu się, uświadamianiu roli matematyki w kulturze europejskiej i kulturze innych społeczeństw.