Grudzień 29, 2017

29 grudnia 2017

Rozstrzygnięcie Konkursu „Nauczyciel-Innowator”

men
Uprzejmie informujemy, że rozstrzygnięto Konkurs „Nauczyciel-Innowator” organizowany przez Ministra Edukacji Narodowej dla nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, nauczycieli szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej oraz nauczycieli publicznych szkół podstawowych w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości. Laureatem Konkursu na poziomie województwa lubuskiego została pani Ewa Elżbieta Bernatowicz-Biłko ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kłodawie. O terminie gali finałowej Laureatka zostanie poinformowana przez Organizatora Konkursu telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail wskazanego w zgłoszeniu konkursowym.
29 grudnia 2017

Monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych i niepublicznych przedszkolach i szkołach

W okresie od 02 stycznia 2018 r. do 31 stycznia 2018 r. będzie przeprowadzone monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych i niepublicznych przedszkolach i szkołach (we wszystkich typach szkół). Prosimy o wypełnianie ankiet on-line na stronie internetowej www.seo2.npseo.pl. Dyrektorów, którzy dotychczas nie korzystali z platformy seo2.npseo.pl prosimy o dokonanie na niej rejestracji, aby w momencie udostępnienia ankiet monitorowania posiadali Państwo hasła do zalogowania się na platformie, natomiast Tych Państwa Dyrektorów,