Grudzień 29, 2017

29 grudnia 2017

Rozstrzygnięcie Konkursu „Nauczyciel-Innowator”

men
Uprzejmie informujemy, że rozstrzygnięto Konkurs „Nauczyciel-Innowator” organizowany przez Ministra Edukacji Narodowej dla nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, nauczycieli szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej oraz nauczycieli publicznych szkół podstawowych w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości. Laureatem Konkursu na poziomie województwa lubuskiego została pani Ewa Elżbieta Bernatowicz-Biłko ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kłodawie. O terminie gali finałowej Laureatka zostanie poinformowana przez Organizatora Konkursu telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail wskazanego w zgłoszeniu konkursowym.
29 grudnia 2017

Monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych i niepublicznych przedszkolach i szkołach

W okresie od 02 stycznia 2018 r. do 31 stycznia 2018 r. będzie przeprowadzone monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych i niepublicznych przedszkolach i szkołach (we wszystkich typach szkół). Prosimy o wypełnianie ankiet on-line na stronie internetowej www.seo2.npseo.pl. Dyrektorów, którzy dotychczas nie korzystali z platformy seo2.npseo.pl prosimy o dokonanie na niej rejestracji, aby w momencie udostępnienia ankiet monitorowania posiadali Państwo hasła do zalogowania się na platformie, natomiast Tych Państwa Dyrektorów,

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa