20 grudnia, 2017

20 grudnia 2017

Konferencja szkoleniowa „Kompetencje dyrektora w kontekście podnoszenia jakości pracy szkoły”

W dniu 14 grudnia 2017 r. w hotelu „Mieszko” w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja szkoleniowa „Kompetencje dyrektora w kontekście podnoszenia jakości pracy szkoły”, zorganizowana
z inicjatywy Lubuskiego Kuratora Oświaty przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. Szkolenie, skierowane do dyrektorów szkół i placówek województwa lubuskiego realizujących kształcenie zawodowe, obejmowało rozwijanie kompetencji w zakresie: organizowania i realizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, edukacji włączającej, organizowania nauczania indywidualnego, tworzenia i realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego, zarządzania szkołą w sposób zapewniający jej rozwój.