Grudzień 19, 2017

Wyniki zawodów II stopnia Olimpiady Losy żołnierza … 2017/2018

Komisja egzaminacyjna w składzie: Krzysztof Słapczyński, Radosław Grązka, Tomasz Młyńczak przeprowadziła, 14 grudnia 2017 r.  w VI Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze, zawody II stopnia (międzyszkolne) Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. W etapie wzięło udział 13 uczniów, z 6 szkół: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie, Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach, I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im.
19 grudnia 2017

Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Plastyczny na projekt muralu upamiętniającego żołnierzy „Cichociemnych”

Zachęcamy młodzież w wieku od 14 lat do 17 lat do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Plastycznym na projekt muralu upamiętniającego żołnierzy „Cichociemnych”. Praca powinna  upamiętniać konkretne wydarzenie z historii Cichociemnych, którego krótki opis i datę wydarzenia należy dołączyć do pracy (na oddzielnej kartce, druk komputerowy). Załączniki Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Cichociemni Data: 2017-12-19, rozmiar: 17 KB
19 grudnia 2017

„Aktywna tablica” – dane dotyczące liczby sal wyposażonych w pomoce dydaktyczne

Zgodnie z prośbą Ministerstwa Edukacji Narodowej proszę o przesłanie informacji dotyczącej liczby sal wyposażonych w pomoce dydaktyczne w ramach realizacji Programu „Aktywna tablica”. Przedmiotowe dane proszę przesłać na adres: e.blauciak@ko-gorzow.edu.pl do dnia 17 stycznia 2018 roku. W przypadku organów prowadzących, którym przyznano dotację na zakup pomocy dydaktycznych dla kilku szkół proszę o podanie danych odrębnie dla każdej szkoły.