Grudzień 12, 2017

12 grudnia 2017

Wykazy osób zakwalifikowanych do konkursów rejonowych dla uczniów gimnazjów organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

eskp
Przedstawiamy Państwu listy osób zakwalifikowanych do zawodów rejonowych dla uczniów gimnazjów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018. Prosimy wszystkich uczestników konkursów i nauczycieli o sprawdzenie wykazów. Zakwalifikowanym do drugiego etapu życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach. wyniki dostępne pod adresem: https://ko-gorzow.edu.pl/konkursy/wyniki
12 grudnia 2017

Konkurs plastyczny z okazji Jubileuszu 25-lecia Szkół Promujących Zdrowie

Szanowni Państwo, Lubuski Kurator Oświaty wraz z Wojewódzkim Zespołem Wspierającym Lubuskie Szkoły Promujące Zdrowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja szkoła promująca zdrowie”/ „Moje przedszkole promujące zdrowie”. Celem konkursu jest promowanie wartości zdrowia, kształtowanie pozytywnej i odpowiedzialnej postawy zdrowego stylu życia oraz zachęcenie uczniów do podejmowania działań prozdrowotnych. Adresatami konkursu są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne województwa lubuskiego należące do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Koordynator konkursu:
Anna Żarnowska – Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.,