1 grudnia, 2017

1 grudnia 2017

Konferencja Lubuskiego Kuratora Oświaty pn. „Kształcenie zawodowe w szkołach i placówkach województwa lubuskiego”

22 listopada 2017 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się konferencja pn. „Kształcenie zawodowe w szkołach i placówkach województwa lubuskiego”. Organizatorem konferencji był Lubuski Kurator Oświaty. Konferencja skierowana była do dyrektorów szkół kształcących w zawodach, w tym szkół specjalnych, dyrektorów placówek kształcenia ustawicznego, placówek kształcenia praktycznego oraz ośrodków dokształcania i doskonalenia zawodowego. Celem konferencji było wsparcie dyrektorów szkół i placówek województwa lubuskiego w planowaniu i realizacji zadań w obszarze kształcenia zawodowego.