Listopad 17, 2017

17 listopada 2017

„Aktywna tablica” – wyjaśnienia dotyczące możliwości zmiany wniosku o udział w Programie

Informujemy, że w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2017 – 2019 „Aktywna tablica” nie jest możliwa zmiana w zakresie rodzaju i liczby (zwiększenie liczby) pomocy dydaktycznych. Może natomiast ulec zmianie kwota zakupu poszczególnych pomocy dydaktycznych (na etapie składania wniosku jest to jedynie kalkulacja kosztów) oraz parametry pomocy dydaktycznych (np. przekątna monitora pod warunkiem, że zostanie zachowane minimum określone w Programie tj.
17 listopada 2017

Seminarium kontaktowe eTwinning dla nauczycieli wszystkich przedmiotów pracujących w szkołach szpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych

etwinning
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Biuro Programu eTwinning serdecznie zaprasza na Krajowe seminarium kontaktowe w Warszawie w dniach 4-5 grudnia 2017 r. Seminarium skierowane jest do nauczycieli pracujących w szkołach szpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych, a także w szkołach z oddziałami integracyjnymi, którzy chcą rozpocząć realizację projektu eTwinning z drugą polską szkołą. Zaproszenie skierowane jest do osób bez doświadczenia w programie eTwinning.