23 października, 2017

23 października 2017

Informacja o zmianie zasad przyznawania i wydawania legitymacji osoby niepełnosprawnej.

Z dniem 01 sierpnia 2017 r. na mocy przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2016 r., ze zm.),  zmianie uległy zasady przyznawania i wydawania legitymacji osoby niepełnosprawnej. Więcej informacji na ten temat znają Państwo w piśmie Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pełnomocnika Rządu Do  Spraw Osób Niepełnosprawnych Krzysztofa Michałkiewicza oraz na stronie: www.niepelnosprawni.gov.pl
23 października 2017

„AKTYWNA TABLICA” – RZĄDOWY PROGRAM ROZWIJANIA SZKOLNEJ INFRASTRUKTURY ORAZ KOMPETENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI W ZAKRESIE TIK

„AKTYWNA TABLICA” – RZĄDOWY PROGRAM ROZWIJANIA SZKOLNEJ INFRASTRUKTURY ORAZ  KOMPETENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNYCH NA LATA 2017-2019. Uprzejmie informujemy, że wykaz szkół, którym przyznano dofinansowanie w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica” w roku 2017, zamieszczony jest na stronie internetowej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego pod linkiem: https://bip.lubuskie.uw.gov.pl/programy_rzadowe/aktywna_tablica.html Prosimy o zapoznanie się z powyższą informacją.