Październik 11, 2017

11 października 2017

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Szanowni Administratorzy i Nauczyciele, W imieniu organizatora zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół do udziału w konkursie informatycznym „Bóbr”. Konkursy główne odbędą się w dniach 13-16 listopada. Każdego dnia, jedna z grup wiekowych, będzie miała okazję na rozwiązywanie zadań w czasie rzeczywistym – zmagania rozpoczynają się o godz. 12.00! Senior (szkoły ponadgimnazjalne) 13 listopada 2017 r., Junior (gimnazja i klasy VII SP) –
11 października 2017

Program edukacyjny „Proobronni – Terytorialni”

Informujemy, że 20 września ruszyła I edycja programu edukacyjnego „Proobronni – Terytorialni” skierowanego do szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe w Polsce. Celem programu jest wsparcie nauczycieli w procesie edukacji uczniów klas mundurowych pod kątem wiedzy i umiejętności z zakresu szkolenia wojskowego. Dzięki opracowanym, w uzgodnieniu z resortem obrony narodowej, scenariuszom lekcji uczniowie będę edukowani w sposób ujednolicony w całej Polsce.