29 września, 2017

29 września 2017

Konkurs „Mein deutscher Lieblingssatz”

W imieniu Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego zapraszamy wszystkich znających dobrze język niemiecki do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pt. „Mein deutscher Lieblingssatz”. Konkurs polega na napisaniu w języku niemieckim wypowiedzi na temat: „Mein deutscher Lieblingssatz“ („Moje ulubione niemieckie zdanie”). Termin nadsyłania prac upływa 2 listopada 2017 r. Informacje o konkursie dostępne są pod adresem www.herder.univ.gda.pl
29 września 2017

Zarchiwizowane: Ankieta: Program Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów”

ankieta
Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele szkół województwa lubuskiego, którzy przystąpili do Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w związku z harmonogramem wdrażania Programu proszę o wypełnienie ankiety dostępnej na stronie ko-gorzow.edu.pl/poszukiwacze Pytania zawarte w ankiecie: Czy Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę o przystąpieniu szkoły do Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy Poszukiwacze Talentów”? Proszę podać numer uchwały oraz datę jej podpisania. Numer RSPO (SIO)