Wrzesień 26, 2017

26 września 2017

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Informujemy, że Państwowa Komisja Wyborcza organizuje II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” poświęconą wyborom samorządowym, które odbędą się w przyszłym roku. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Komplet informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl   Załączniki Regulamin II Edycja Konkursu z wiedzy o prawie wyborczym Data: 2017-09-26, rozmiar: 91 KB Regulamin II Edycja Konkursu z wiedzy o prawie wyborczym Data: 2017-09-26,
26 września 2017

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe „Programowanie z eTwinning” w Gorzowie Wielkopolskim

etwinning
Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 11-12 października 2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do szkoły ponadgimnazjalnej), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning. Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).