29 sierpnia, 2017

29 sierpnia 2017

„Dobra Szkoła. Start!” – konferencja Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy

25 sierpnia br. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa zorganizowali wspólną konferencję prasową dotyczącą przygotowania szkół w województwie lubuskim do nowego roku szkolnego. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak poinformował, że   „reforma oświaty staje się faktem, zaczyna funkcjonować. Do 31 marca br. samorządy miały czas na dostosowanie szkół do nowego ustroju szkolnego. W naszym województwie zostało to zrobione bez większych problemów i zrealizowane wspólnie z panią kurator”. Wojewoda serdecznie podziękował za dobrą współpracę i zorganizowanie lubuskim samorządowcom.