Kwiecień 28, 2017

28 kwietnia 2017

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze serdecznie zaprasza wszystkie szkoły z woj. lubuskiego do wzięcia udziału w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbędzie się dnia 23 maja 2017 roku na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie.
28 kwietnia 2017

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze serdecznie zaprasza wszystkie szkoły z woj. lubuskiego do wzięcia udziału w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, który odbędzie się dnia 17 maja 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka we Wschowie.

W Europie jeździmy bezpiecznie – finał lubuski

Organizatorzy lubuskiego Konkursu BRD W Europie jeździmy bezpiecznie informują, że finał XIV edycji odbędzie się w sobotę 6 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach. Zaprosiła nas Pani Andżelika Szczerbo – koordynator szkolny. Dziękujemy. Zapraszamy wszystkie zakwalifikowane szkoły. Początek o godz. 11:00. Załączniki Final 6.05.2017 - lista szkol Data: 2017-04-28, rozmiar: 36 KB