Kwiecień 20, 2017

20 kwietnia 2017

Zgłoszenie udziału członka komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w 2017 r.

alt
Szanowni Państwo, Lubuski Kurator Oświaty zaprasza osoby wskazane przez organizacje pozarządowe
lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (Dz. U. z 2016 r. poz.1817 z późn. zm.) do pracy
w komisji konkursowej, która dokona oceny ofert złożonych na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci  i młodzieży szkolnej w 2017 r. W myśl art.
20 kwietnia 2017

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Solidarność Walcząca 1982-1990”

Stowarzyszenie „Solidarność Walcząca” zachęca uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Solidarność Walcząca 1982-1990”. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Minister Edukacji Narodowej, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Pamięci Narodowej, NBP, Polskie Radio, TVP Historia, DIAK, Solidarność” Dolny Śląsk, REN, Ośrodek Pamięć i Przyszłość, TVP 3 Wrocław i Gazeta Obywatelska. Załączniki Regulamin Data: 2017-04-20, rozmiar: 283 KB

XVI edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłasza XVI edycję Programu Stypendiów Pomostowych. Maturzyści, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne mogą starać się o stypendium w wysokości 5000 zł, wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 zł. Po pierwszym roku stypendyści, którzy osiągną dobre wyniki w nauce, mogą korzystać ze stypendiów na II, III i IV rok studiów, stypendiów językowych, stypendiów na wyjazd na zagraniczną uczelnię, stypendiów doktoranckich oraz staży w Stanach Zjednoczonych i w kraju.
20 kwietnia 2017

XV edycja programu stypendialnego „Klasa”

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu stypendialnego „Klasa” dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych. „Klasa” to 4-letnie stypendium obejmujące 3 – letnie wsparcie finansowe w trakcie nauki w jednym z 5 renomowanych liceów w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie oraz stypendium na I roku studiów.   Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie www.fundacja.bgzbnpparibas.pl. Rekrutacja trwa do 15 kwietnia 2017 r. Szczegółowe informacje na temat programu stypendialnego na stronie Fundacji i w załączonym poniżej regulaminie.
20 kwietnia 2017

Szanowni Państwo Lubuski Kurator Oświaty ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubuskiego w 2017 roku. Otwarty konkurs ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej 2017