Kwiecień 1, 2017

1 kwietnia 2017

X edycja Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni i działające w tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób niepełnosprawnych „Kropla Dobroci” zapraszają uczniów wszystkich typów szkół (specjalnych i masowych), instytucji zajmujących się edukacją artystyczną i uczestników warsztatów terapii zajęciowej do wzięcia udziału w X edycji Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Festiwal odbędzie się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.   Zgłoszenia do wzięcia udziału w festiwalu przyjmowane są w trzech kategoriach: muzyczne duety (osoba niepełnosprawna-zdrowy rówieśnik) zespoły (osoby niepełnosprawne lub skład integracyjny) kabarety (osoby niepełnosprawne lub skład integracyjny)