27 marca, 2017

27 marca 2017

Wojewódzka debata o cyberzagrożeniach

logo_ko
Lubuski Kurator Oświaty i Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.   zapraszają dyrektorów, pedagogów szkolnych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawicieli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych (maks. 2 osoby z każdej placówki) do wzięcia udziału w  wojewódzkiej debacie o zagrożeniach w cyberprzestrzeni, która odbędzie się 4 kwietnia 2017 r., w godz. 10.00-12.30, w kinie Helios. Debata będzie połączona z projekcją filmu Nerve (reż. H.Joost i A.Schulman).   Rekrutacja dla osób zainteresowanych uczestniczeniem w debacie będzie prowadzona do: 31.03.2017 r.
27 marca 2017

Nowa podstawa programowa – konferencje informacyjno-szkoleniowe dla nauczycieli

wom gorzow
Dyrektorzy Szkół
województwa lubuskiego W związku z wdrażaniem podstawy programowej obowiązującej od roku szkolnego 2017/2018 proszę Państwa Dyrektorów o oddelegowanie nauczycieli na konferencje informacyjno-szkoleniowe. Spotkania poprowadzą, przeszkoleni wcześniej w Ośrodku Rozwoju Edukacji, konsultanci i doradcy metodyczni z trzech publicznych ośrodków doskonalenia nauczycieli: Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze, Samorządowego Ośrodka Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze. Zapisy na konferencje wymagają rejestracji elektronicznej na stronie wybranego ośrodka.