15 marca, 2017

15 marca 2017

Ogólnopolski konkurs „Tadeusz Kościuszko – niezłomny bojownik w walkach o niepodległość”

Muzeum Niepodległości i Szkoła Podstawowa nr 88 w Warszawie zapraszają uczniów szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „Tadeusz Kościuszko - niezłomny bojownik w walkach o niepodległość”. Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.
15 marca 2017

Międzynarodowy XV Konkurs Plastyczny „Skrzydlaci Przyjaciele”

skrzydalci przyjaciele
Przedszkole Samorządowe nr 64 "Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do wzięcia udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Skrzydlaci Przyjaciele”. Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem: Wojewody Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku, Prezydenta Miasta Białegostoku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, Galerii Sleńdzińskich i Stowarzyszenia „Wspólnoty Polskiej”.
15 marca 2017

V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Wesołego Alleluja”

szkolapodstawowawwoli
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej zaprasza dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w V edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Wesołego Alleluja". Konkurs patronatem honorowym objęli Podkarpacki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Burmistrz Boguchwały oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Niechobrzu.
15 marca 2017

Analizy ilościowe i jakościowe wyników sprawowanego nadzoru pedagogicznego za okres XII-II roku szkolnego 2016/2017

Na podstawie § 20 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2015 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z 2015 r. poz. 1270) Lubuski Kurator Oświaty prezentuje analizę ilościową i jakościową wyników nadzoru pedagogicznego sprawowanego w formie  ewaluacji zewnętrznych, kontroli przewidzianych w planie nadzoru pedagogicznego i kontroli w trybie działań doraźnych za okres II-XII roku szkolnego 2016/2017.