25 listopada 2022

18 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Kwiaty w szarości”

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie zaprasza do udziału w 18 edycji z cyklu KOLORY SZAROŚCI. Konkurs jest popularyzacją technik monochromatycznych. W tym roku spróbujcie przenieść swoje refleksje rysunkowe, malarskie, graficzne i stwórzcie pracę rysując, malując, fotografując, wyklejając najróżniejsze kwiaty, posługując się bogactwem tylko czerni, szarości i bieli. Uwaga. Nie używamy koloru!

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat. Udział w konkursie mogą brać osoby indywidualne lub podopieczni szkół oraz instytucji kultury. Jeden uczestnik może nadesłać maksymalnie 5 prac.

UWAGA! WSZYSTKIE PRACE MUSZĄ BYĆ WYKONANE W CZERNI, BIELI LUB SZAROŚCI, UŻYCIE NAWET NAJMNIEJSZYCH ODCIENI INNYCH KOLORÓW SPOWODUJE DYSKWALIFIKACJĘ!!

Ważne informacje od Organizatorów:

• przyjmujemy tylko prace płaskie (rysunki i obrazy na kartkach, płótnach lub innych płaskich podłożach plastycznych)
  • prosimy przyklejać na trwałe zgody na udział z tyłu prac
  • prosimy nie oprawiać prac,
  • prace wykonane w technikach pastelu suchego i węgla prosimy utrwalić,
  • prosimy nie rolować (zwijać) prac,

Każda praca musi zawierać opis według wzoru podanego w regulaminie konkursu (do pobrania poniżej). Każda praca powinna mieć przyklejone na trwałe na odwrocie OŚWIADCZENIE wypełnione przez rodzica/prawnego opiekuna stanowiące Załącznik nr 1 do regulaminu.

Prace wraz z wypełnionymi załącznikami należy nadsyłać w terminie do 10 marca 2023 roku na adres:

KONKURS PLASTYCZNY – KWIATY W SZAROŚCI
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rawiczu
ul. Przyjemskiego 35
63-900 Rawicz

Kontakt w sprawie konkursu:
tel.(065) 546 5480
e-mail: biblioteka-gim-sierakowo@wp.pl